У Львові власник закладу вигнав блогера за прохання вимкнути російську музику

12 лютого 2021 Львів, Політика
Share Button
Володимир Андрєєв Фото з Фейсбуку
У середу, 10 лютого, один з "інвесторів" львівського закладу "Аз Арт Львів" на зауваження клієнта вимкнути російську музику погрожував йому розправою.

Про це львівський блогер Володимир Андрєєв розповів на своїй сторінці у Фейсбуку.

Лаунж бар знаходиться за адресою вул Січових Стрільців 17.

Нижче подаємо текст допису блогера. Увага, ненормативна лексика!

“Сидимо значить ми, спілкуємся на теми бізнесу, Ітшки і тд і тп, і тут я чую, як на всю катушку лупашить руцкая музіка. Роблю зауваження офіціянту, той каже, що питання зараз вирішиться, але воно не вирішується… Я питаю в чому проблема, він дає банальну відповідь: – В закладі один з наших інвесторів (якось так) і він сказав не перемикати музику.

Я ше сиджу кілька хвилин, і думаю сходити в туалет. Піднімаюсь на перший поверх (так, та шняга в підвалі) а там сидить, так званий інвестор з своїми дружочками-піражочками. Шоби ви орієнтувались як виглядає “інвестор”… Це величезна, буха, лиса махіна.

Я підходжу і кажу: – Я клієнт цього закладу, я не хочу, шоб грала російська музика (не дослівно, але суть не міняється). Відповідь “інвестора”: – Шо ти дивишся на мене як баран на нові ворота, наху@ пішов звідси, вон двері і пішов наху@ звідси!

Моя відповідь (я зараз стараюсь майже хронологічно це все подати):- Ну ви не знаєте що таке інтернет?- Нахуй пішов, бо я зараз тобі @бало розіб`ю, наху@!Ок, спускаюсь на них, розказую це колезі, збираюсь, виходжу і кажу ше на вздогін:- Ну вам пізд@! (перейшов на рівень співрозмовника).

Тут підривається якийсь обс@с@к (дружок інвестора) в спортівних чорних штанах з начосом і червоній кофті, підлітає до мене і каже:-Шо? Шо бл@ть, наху@ пішов звідси! Чи тобі п@зди дати, шоб ти забув хто ти є? Чи найти тебе і твою сім’ю переху@рити?

От…Якби не фраза про сім`ю, мене б не трігерило… та пофіг, типу, бидло слухає в своєму рагульному закладі руцкую музіку, та хай там і скопититься… але! Обс@с@к в червоному светрі погрожував моїй сімї, на зауваження про руцкую музіку!”, – йдеться у дописі.

Львівський блогер звернувся до Львіської міської ради з проханням перевірити зазначений вище заклад.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі