У Львові випустили 500 офіцерів тактичного рівня

19 червня 2021 Львів
Share Button
Фото: ЛОДА
Сьогодні, 19 червня, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, що у Старичах відбулась церемонія випуску курсантів Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Церемонію розпочали о 10:00 год на території військового містечка «Академічне», Яворівського військового полігону.

Академія є одним з найстаріших вищих військових навчальних закладів України. Цьогоріч ряди офіцерського складу поповнили понад 500 випускників Національної академії сухопутних військ.

Професійну кваліфікацію «офіцер тактичного рівня» отримали 572 випускники. Серед них:

– за ступенем вищої освіти «бакалавр» – 513 осіб;

– за ступенем вищої освіти «магістр» – 59 осіб.

Золоті медалі отримали 15 випускників, з них 6 – за ступенем освіти бакалавр та 9 – за ступенем освіти магістр. Також державними нагородами «За мужність» та «Захисник Вітчизни» нагородили 5 осіб.

З-поміж випускників академії учасниками бойових дій на сході України є 106 молодих офіцерів. Найкращому випускникові – лейтенантові Роману Невірку вручили пірнач. Це бойова зброя українських козаків як символ відповідальності перед колегами, народом та країною.

Фінальний етап екзаменаційної комісії для випускників академії відбувся на початку червня. Командування Сухопутних військ Збройних Сил України оцінило рівень вишколу майбутніх випускників та їхньої готовності до виконання завдань на офіцерських посадах.

Відтак випускники показували вміння на стрільбищах, вогневому містечку, танковій директрисі, на спортивних містечках, а також в навчальних аудиторіях.

Довідково:

Зараз Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного є провідним вищим військовим навчальним закладом Міністерства оборони України. Академія здійснює підготовку офіцерів тактичного рівня для Збройних Сил України та інших військових формувань.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі