У Львові вироблятимуть електромобілі

22 жовтня 2020 Львів
Share Button
Фото ілюстративне
В одній із промзон міста планують запустити виробництво електричних автомобілів.

Львівська міська рада планує виділити земельні ділянки у промислових зонах міста для виробництва електромобілів.

Про це заявили під час засідання виконавчого комітету ЛМР у четвер, 22 жовтня, пише zaxid.net.

Садовий дав доручення підготувати рішення виконкому про виділення земельних ділянок у промзоні «Сигнівка» чи «Рясне» для виробництва електричних автомобілів. Також він заявив, що необхідно повідомити світових лідерів з виробництва електромобілів про готовність міста розмістити таке виробництво на пільгових умовах.

«Дуже позитивно сприймається мешканцями міста співпраця Львівської міської ради і підприємства «Електрон». І те, що «Електрон» взяв в роботу виготовлення 250 електробусів – це великий плюс. Я вважаю, що нам треба тримати лідерство у виробництві електромобілів. Пропоную підготувати на засідання виконкому рішення стосовно сприяння міста по виділенню ділянок у промзонах «Сигнівка», «Рясне». Рішення, що б дало можливість всім, хто має бажання виробляти електромобілі, інформацію, що Львів готовий надавати ділянки з мережами по пільговій оплаті. Можна через приватно-публічне партнерство, що б ми затягнули когось зі світових виробників сюди», – заявив Садовий.

Також Андрій Садовий наголосив на необхідності максимально сприяти власникам електромобілів у паркуванні та зарядці.

Нагадаємо, що міська рада виставила на продаж одразу чотири ділянки у промзоні «Сигнівка». Раніше мерія уже продала одну ділянку у промисловій зоні австрійському підприємству «Дунапак Пекеджінг Ленд», що виробляє папір. Загалом у цій промзоні планується створити понад 6000 робочих місць.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі