У Львові виявили нове самовільне будівництво

15 вересня 2021 Львів
Share Button
Фото: Львів. Містобудування
У Львові поблизу вул. Хуторівка, 51 міська інспекція ДАБК виявила самовільні будівельні роботи, на які немає дозволів.

Про це повідомили у департаменті з питань містобудування ЛМР.

Як зазначається, йдеться про майже гектар комунальної землі.

«Будувати поблизу вул. Хуторівка, 51 почали без жодних потрібних на це дозволів. Мешканців будинків на цій території забудовник уже попередив про виселення. До 30 вересня, за словами людей, вони повинні залишити цю територію. Після фіксування такого факту міська Інспекція ДАБК розпочала перевірку. Ділянку, площею орієнтовно на гектар, що біля УКУ на Хуторівці. Земля є міською», – повідомили у департаменті.

У мерії уточнили, що ТЗОВ «Агрокультура Захід» подала заявку на оформлення права власності на споруди 8 вересня 2021 року. За їхніми даними, о 20:57 цього дня право власності взялася реєструвати Мостиська міська рада. 

«Відома й поширена в Україні схема: оформляється право власності на певні споруди, відтак на підставі цього ділки звертаються з проханням закріпити і комунальну землю у їхню власність. Аби такого не сталося на Хуторівці, звертаємось у прокуратуру, аби вона перевірила законність реєстрації права власності та на яких підставах ТЗОВ «Агрокультура Захід» або інші юридичні особи користуються вказаною земельною ділянкою», – додав керівник Інспекції ДАБК у Львові Тарас Павлишин.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі