У Львові євангелісти хочуть збудувати нову церкву. Фото

Олена Бажанська | 08 вересня 2021 Львів
Share Button
візуалізація проєкту
У Шевченківському районі Львова на вул. Батуринській, 3-А євангелісти планують звести центр духовно-просвітницької діяльності.

Про це повідомляє «Діло».

Приватна ділянка площею 0, 044 га належить релігійній громаді церкви християн віри євангельської «Живе Слово». Земля під будівництво розташована у місцевості Клепарів та з трьох сторін оточена житловими будинками. Її цільове призначення передбачає будівництво та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.

кадастрова карта

Згідно з генпланом міста та зонуванням, це територія Ж-2 – зони житлової забудови  до 4-х поверхів: не вище 15 м у стінах та не більше 18 м до гребеня даху. При цьому висота проєктованої сакральної споруди – 18,60 м від рівня землі до найвищого виступу покриття будинку і 22,00 м до верху хреста.

сучасний стан

візуалізація проєкту

Тут планується реконструкція існуючого житлового будинку з розширенням і надбудовою заради зведення церкви та приміщень побутового обслуговування. Загальна площа забудови складає 225,3 м². Тут передбачають:

– приміщення соціального кафетерію площею 105,70 м2 розміщеного в партері;
– приміщення молитовного залу площею 172,85 м2 розміщеного на 1 поверсі;
– ряд приміщень для культурно-просвітницької роботи загальною площею 171,80 м2 розміщених на 2 поверсі;
– адміністративні приміщення ля організації діяльності релігійної організації загальною площею 87,90 м2 розміщені на 3 поверсі.

Паркування на території не буде.

 

 

«Для постійного зберігання автотранспорту необхідно 20 машиномісць, так як об’єкт реконструкції знаходиться в історично сформованому середовищі достатньо щільно забудованому, забезпечити необхідну кількість машиномісць на території центру є неможливим, було підписано меморандум з керівництвом СКА в якому передбачено надання в тимчасове платне використання центром духовно-просвітницької діяльності 20 паркомісць на території відкритої парковки СКА, розміщеної за 200 м. від входу в центр. Також на відстані 65 м. від центру є організований міський паркувальний майданчик в кишені на вулиці Батуринській», – кажуть архітектори проєкту.

Відсоток забудови ділянки складає 51, 20%. Проєкт вже погодила архітектурно-містобудівна рада ЛМР.


будівля, частину якої реконструюють

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі