У Львові з поліклініки звільнилися понад 100 медиків

10 квітня 2021 Львів
Share Button
Ілюстративне фото
З поліклініки на вулиці Мазепи, 25 звільняються лікарі. За інформацією сімейної лікарки Маргарити Шегинської, зараз звільнилось 110 вузькопрофільних лікарів вторинної ланки. Люди звільняються з поліклініки, аби перейти на роботу у Львівську лікарню швидкої допомоги.

Про це повідомляє Суспільне.

Саме цій лікарні міський виконком передав частину приміщень поліклініки ще 17 березня. Там після ремонту мають облаштувати ковід-відділення.

“Лікарі другої ланки — це вузькі спеціалісти, які в нас працюють на базі. Вони багато хто написали заяву. Тільки що з профспілкою говорила, що написано 110 заяв. Але пан Самчук (Олег Самчук, — ред.) щодня в нас в поліклініці людей ламає, людей вмовляє, я не знаю, як то сказати. Ну люди – кожен залежний, в кожного є сім’я, кожен переживає, кожен хоче мати роботу”, — каже Маргарита Шегинська.

Головний лікар Лікарні швидкої допомоги Олег Самчук заявляє, що ніхто на медиків не тисне.

“Який тиск може бути? Ми спілкуємося на пряму. Нехай хоча б один лікар скаже, що я на когось тиснув. Всіх запрошував на роботу, але дуже багато лікарів самі звернулись до нас. Десятки людей щоденно звертаються, бо хочуть перейти до нас, в нашу структуру”, — каже Олег Самчук.

Станом на 9 квітня, у Львівській лікарні швидкої допомоги лікують 557 людей із коронавірусом або підозрою.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі