У Львові запрацювало оновлене трамвайне депо. Фото

Олена Бажанська | 13 вересня 2021, 15:15 Львів
Share Button
Трамвайні мийки. Фото Діла
Сьогодні, 13 вересня, у Львові на вулиці Промисловій, 29 після реконструкції запрацювало оновлене трамвайне депо №2 ЛКП «Львівелектротранс».

Як повідомляє «Діло», його ремонт розпочався у 2014 році, коли місто планувало модернізувати систему опалення. Тоді, за висновками експертів компанії «Egis International», оновлення не мало змісту, оскільки приміщення потребували повної реконструкції. Тендер оголошували тричі. Основні роботи були проведені впродовж останнього року. Повністю завершити реконструкцію планували до кінця серпня.

Сам проєкт був розроблений у 2010 рокі та неодноразово корегувався під час роботи. Загальна вартість виконаних робіт складає 90 мільйонів гривень, які місто взяло у кредит на 10 років у Європейського банку реконструкції та розвитку. Виконував роботи підрядник ПП «ВІР-Західбуд», яке стало переможцем останнього тендеру.

Станом на сьогодні реконструкція не завершена, але депо вже обслуговує трамваї. Більшість з них прибуватиме саме сюди, а на вулиці Городоцькій залишиться лише ремонтна база, каже мер Львова Андрій Садовий.

У найближчий місяць тут мають з’явитись нові меблі у приміщеннях для працівників та частина обладнання. Однак посадовці кажуть, що кошторис перевищив очікування і на облаштування комфортних умов для водіїв, ремонтників та інших працівників коштів з основного бюджету проєкту не вистачає.

«Це частина проєкту, загальна вартість якого складає 17 мільйонів євро. За ці гроші у Львові вже була проведена закупівля тролейбусів, які виїхали на вулиці міста. Друга частина проєкту майже завершена – це реконструкція депо. Далі на нас чекає реконструкція контактної мережі. Очікувалось, що загальна вартість буде 3,5 млн євро. Станом на сьогодні наскільки розумію витрачено лише 2,7 млн євро і роботи продовжуються», – каже Денис Гайовий, старший банкір Європейського банку реконструкції та розвитку.

Ворота замінили на автоматичні

«Меблів ще немає, але обіцяють. Тут набагато легше працювати. Є роздягальні, кімнати для прийому їжі з мікрохвильовками. Є мінімум. Кажуть, що має бути також їдальня», – каже робітник депо.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі