У Львові запрацює кіношкола для дітей

22 липня 2021 Львів
Share Button
Фото з відкритих джерел
До кінця вересня у Львові планують відкрити дитячу кіновідеошколу. На її створення виділили 450 тис. грн.

Про це повідомили у пресслужбі ЛОДА.

На створення Львівської кіношколи на цей рік заклали 450 тисяч гривень у Програмі розвитку освіти Львівської області. За ці кошти закуплять потрібну техніку, зокрема: відеокамери, монтажний стіл, звуковий пульт, освітлення, комп’ютерні програми для обробки відео тощо.

Планують, що кіношкола почне працювати в середині вересня, а до цього часу встигнуть закупити більшість речей, які потрібно.

“Гурток запрацює із середини вересня. До цього часу маємо закупити більшу частину необхідного обладнання. До кіношколи наберемо дві групи по 15 – 25 дітей, наступного року кількість дітей будемо збільшувати. Курс розрахований на три роки, а гурток вестиме режисер Богдан Кривень», – зазначив керівник «Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді» Святослав Опенько.

Школа працюватиме на базі Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді ( м. Львів, вул.І.Франка, 133). Функціонуватиме вона у форматі гуртка, де діти будуть вивчати основи суміжних до кіноіндустрії професій.

Передбачається, що школа матиме різні навчальні курси: операторський, сценарний, монтажу, кольорокорекції, звукорежисерський та інші.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі