У Львові хочуть збудувати триповерхівку з офісами на місці автостоянки. Фото

Олена Бажанська | 03 вересня 2021, 14:43 Львів
Share Button
візуалізація майбутнього проєкту
У Залізничному районі Львова на вулиці Петлюри 47 поблизу житлових будинків хочуть збудувати 3-поверхову споруду із магазинами та офісами.

Про це повідомляє «Діло». 

Будівництво планується двох земельних ділянках загальною площею 0,2428 га, що належать місту та здаються в оренду ТзОВ «Л.А.Д.А.». Зараз на цьому місці є автостоянка.

На першому поверсі нової будівлі будуть магазини, а на другому та третьому – офіси із терасами.  Також проєктом передбачено – 26 машино-місць на відкритих автостоянках та 42 машино-місця в підземному паркінгу з почасовим режимом розміщення автомобілів.  Площа забудови без врахування терас складає 1 180, 9 м². Відсоток забудови становить 65% ділянки. Висота – 14, 2 м.

Громадська споруда буде розташована у зоні Ж-3, яка призначена для багатоквартирної житлової забудови на 5-9 поверхів та ТР-2 – зоні транспортної інфраструктури.  Цільове призначення землі – «для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства».

У 2006 році депутати Львівської міськради погодили товариству автомобілістів «Лада» зміну цільового використання цієї землі та дозволили виготовлення проекту відведення ділянки.

У 2013 році ТзОВ «Л.А.Д.А.» хотіла звести тут три секції 9-поверхових житлових будинків. Тоді мешканці вулиці були категорично проти такого сусідства та активно відстоювали свої права на громадських слуханнях.

попередній проєкт

Під час розгляду остаточного проєкту на архітектурно-містобудівній раді ЛМР у грудні 2020 року члени ради підтримали ідею торгово-офісної забудови, але у висловили застереження про те, що вулиця Петлюри є вузькою і рух на ній буде критично ускладнений, а частина автомобілів, що приїжджатиме до офісу, може запарковувати довколишні території та сусідній двір.

Сьогодні, 3 вересня, питання видачі містобудівних умов та обмежень забудовнику було подано на розгляд виконавчого комітету Львівської міськради, але питання тимчасово зняли з порядку денного.

Зазначимо, що власниками ТзОВ «Л.А.Д.А.» є підприємці Цяпка Сергій Васильович, Кайдрович Микола Миколайович, Лапіцький Дмитро Олександрович та Медвідь Віталій Павлович.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі