У Львові зі Стрийського парку втік білий лебідь

08 квітня 2021 Львів, Трафунки
Share Button
Фото із фейсбуку
Птаха вдалося спіймати за кількасот метрів від парку.

У четвер вранці, 8 квітня, з озера у Стрийському парку втік лебідь. Те, що на озері немає одного птаха, помітили працівники парку. Вони почали шукати лебедя і знайшли його за кількасот метрів від місця зникнення на сусідній вул. Івана Франка. Птаха вдалося спіймати і повернути назад у будиночок на озері.

Про те, що на вул. Івана Франка, неподалік з перехрестям із вул. Парковою, чоловік несе на руках лебедя розповіла львів’янка під псевдо May Lee у своєму Facebook. Жінка, помітивши дивну картину, зробила кілька фото, які вже стали вірусними у мережі.

В адміністрації парку порталу Zaxid.net пояснили, що чоловік з лебедем – це їхній працівник, який його і спіймав. Зараз на озері живуть шість лебедів-шипунів – четверо чорних та двоє білих. Саме один з білих лебедів вранці втік з озера. Адміністрація запевнила, що птах вже на місці, він почувається добре і не постраждав.

Зазвичай парковим лебедям обрізають крила, аби вони не втікали. Однак навіть з обрізаними крилами птахи можуть літати на невеликі відстані.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі