У Львові змінили правила в’їзду в пішохідну зону міста

28 вересня 2021 Львів
Share Button
Фото: politeka.net
У разі стоянки, зупинки у пішохідній зоні на площі Ринок або іншого повторного порушення дія перепустки буде призупинена.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

У Львові внесли зміни до Положення про порядок в’їзду транспорту у пішохідну зону центру міста, обмеженого пр. Свободи, площами Торговою і Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою та пл. Адама Міцкевича. За перше порушення правил в’їзду водіям залишатимуть попередження. Якщо ж порушення зафіксують вдруге, то водію можуть виписати штраф і розглядатимуть питання щодо блокування дії перепустки терміном на 30 днів.

«Відповідне рішення прийматиме ЛКП «Ратуша-сервіс». Попереджати водіїв про блокування їхніх карток ми не будемо. Вони це зрозуміють, коли при в’їзді у пішохідну зону болард перед їхньою автівкою не опуститься», – каже заступник начальника управління безпеки міста Юрій Дякович.

За його словами, найбільше порушень у пішохідній зону фіксують серед водіїв транспортних засобів, які обслуговують підприємства та заклади, які працюють на території пішохідної зони.

«В основному порушення полягають в тому, що водії цих авто залишають пішохідну зону після 10:00», – додав він.

Інспектори з паркування управління безпеки міста в середньому за один день фіксують 4-5 порушень щодо в’їзду у пішохідну зону центральної частини міста, а в місяць виносять близько 10 постанов про накладення штрафу. Попередження про порушення правил в’їзду у пішохідну зону водіям залишатимуть вже наприкінці цього тижня.

Поновлення дії призупиненої перепустки може розглядати робоча група для вирішення питань, пов’язаних з в’їздом транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини Львова, на підставі звернення, поданого через ЦНАП на ім’я керівника робочої групи.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі