У Литві росіянам пропонують безкоштовний інтернет за перегляд фото з війни в Україні

20 травня 2022, 17:35
Share Button
Фото: DELFI / Andrius Ufartas
Така литовська ініціатива запрацювала в двох містах.

Про це пише DELFI.

Компанія “Литовські залізниці” пропонує безкоштовний інтернет для росіян на станціях в містах Кібартай та Кені. Через ці станції зазвичай їздять транзитом до Калінінградської області. Втім, громадяни рф, які хочуть скористатися послугою, спочатку мають подивитися фото з України, де йде війна.

Позаяк, пасажири з росії, підключаючись до інтернету, спочатку бачать сторінку з такою інформацією:

“Вітаємо Вас у вільній країні! Ми не хочемо, щоб у росії вас посадили у в’язницю за новини, які можна прочитати та якими можна ділитися в інтернеті, тому пропонуємо дізнатися їх тут і зараз – можете користуватися інтернетом весь час, скільки поїзд коштує на станції”.

Доступ до інтернету можна отримати, лише переглянувши фотографії з України, на яку напала росія. Для цього треба вибрати “Хочу дізнатися правду про війну росії в Україні”.

“У нас є можливість звернути увагу росіян на війну в Україні, яку ведуть влада їхньої країни, і спонукати їх не залишатися байдужими. Ми вже фіксуємо перші підключення. Сподіваємося, що побачивши кадри з України, росіяни приділять час читанню об’єктивної інформації. Якщо вони хоча б би на мить замисляться про те, що цим треба цікавитись та ділитися, наша ініціатива буде не безглуздою”, – пояснив гендиректор ЛЗ Егідіюс Лазаускас.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі