У Маріуполі зафіксували вже четверте місце масового поховання

16 травня 2022, 21:25
Share Button
Це кладовище з’явилося ще на початку березня.

Супутник зафіксував вже четверте місце масового поховання біля Центрального кладовища у окупованому Маріуполі, про яке повідомила місцева влада. Про це повідомляють “Схеми” , які проаналізували супутникові знімки компанії Maxar.

Раніше радник міського голови Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі розповів, що до міськради надійшла інформація про розконсервацію історичного кладовища “Некрополь”, де може бути ще одне місце масового поховання маріупольців.

За допомогою супутникових знімків Maxar, журналісти встановили це місце. На знімках видно дві траншеї. Одна з них сягає понад 30 метрів у довжину.

З’явилося масове поховання на початку березня.

10 березня журналістка азербайджанського видання APA TV Ілаге Велієва публікувала на своїй сторінці у фейсбуці відео з масовим похованням загиблих маріупольців, однак не вказала його місце розташування. Аналіз відео допоміг підтвердити, що йдеться саме про територію поблизу історичного кладовища “Некрополь” у центрі Маріуполя.

На кадрах з відео видно купол Свято-Микільського кафедрального собору, високу трубуі у переулку Левітана, а також дахи підсобних приміщень за парканом.

Це вже четверте місце масового поховання, яке вдалось встановити за допомогою інформації від місцевої влади та супутникових знімків.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі