У Мельбурні через коронавірус ввели комендантську годину

03 серпня 2020 Життя
Share Button
Ілюстративне фото
Жителям Мельбурна, найбільшого міста австралійського штату Вікторія, від 20.00 до 5.00 заборонено залишати будинки, за винятком випадків екстреної необхідності.

Уночі обмежать рух транспорту, наступного тижня закриють школи і дитячі садки. До таких заходів влада вдається, щоб домогтися скорочення кількості нових і активних випадків COVID-19.

Від 18.00 2 серпня в австралійському Мельбурні вводять режим комендантської години, яка діятиме щонайменше до 13 вересня. Про це в екстреній заяві повідомив прем’єр-міністр штату Вікторія Деніел Ендрюс.

Від 20.00 до 5.00 громадянам заборонено залишати будинки, виняток зроблять для тих, хто працює вночі, потребує медичної допомоги чи догляду.

Заняття спортом дозволені тільки поодинці або удвох, на відстані, що не перевищує 5 км від місця проживання. Закупівлі в магазинах також дозволили в межах п’ятикілометрового радіуса.

Уночі в Мельбурні обмежать рух громадського транспорту.

Із 5 серпня обмеження ще більше посилять, зазначив Ендрюс. Заборонено також весільні церемонії. Школи переводять на дистанційний режим навчання. Із 6 серпня закриють дитячі садки.

Ці заходи є вимушеними, їхня мета – узяти під контроль ситуацію з новими та активними випадками захворювання на COVID-19.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі