У мережі з’явились документи про демографічний провал “ДНР”

28 грудня 2020 Війна на Сході
Share Button
Фото із відкритих джерел
У мережі Інтернет з'явились документи терористичної організації "ДНР", що свідчать про демографічний провал на тимчасово окупованих территоріях Донбасу.

Офіцер ЗСУ Сергій Нещадим на своїй сторінці Facebook оприлюднив документи із демографічними даними терористів. За його словами, найбільш показовим є статистика народжених і померлих.

“Ми продовжуємо публікувати “документацію” горе-“недореспублік” і наші роздуми з цього приводу. Сьогодні почнемо з розпаковування цікавого архіву щодо чисельності населення, його міграційного та природного руху. Що помітили ми, так це приголомшливу різницю між народженими і померлими зі знаком “мінус”. Назвемо це “демографічним фіаско”, хоча “в. о. міністра охорони здоров’я” Оприщенко стверджує, що медицина на рівні. Просто забуває додати, що на рівні дна. Днища”, – зазначив Нещадим.

У розсекречених документах зазначається, що протягом січня-жовтня 2020 року в “ДНР” народилося 7 227 осіб, а померло – 28 287. Водночас природний приріст населення становить – 21 060.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі