У Міноборони оцінили можливість наступу рф на Дніпро та Київ

21 квітня 2022, 23:57
Share Button
Фото: 24 канал
У Міністерстві оборони України називають малоймовірними наступ російсько-окупаційних військ на Дніпро та повторні спроби захопити столицю.

Про це заявив речник відомства, полковник Олександр Мотузяник в інтервʼю “РБК-Україна”.

За його словами, окупанти поки що зосередяться на тих цілях, про які зараз офіційно заявила російська влада — принаймні в найближчому майбутньому. Захоплення нових територій, як пояснив Мотузяник, призведе до численного розпорошення сил, якими стане важче керувати і які буде складніше забезпечувати.

“На кожного солдата працює 3-4 людини з тилового постачання. Солдата треба забезпечити боєприпасами, нагодувати, заправити пальним його техніку”, — каже речник Міноборони. Це означає, що військова логістика надзвичайно ускладнюється, якщо підрозділи розтягнуті по всій лінії. А ці території, як наголосив речник відомства, ще потрібно після цього втримати.

“Водночас, знаючи непередбачуваність ворога, важко про щось говорити напевне. Ми слідкуємо, працює наша розвідка. Маємо бути готовими до будь-яких ворожих дій”, — додав Мотузяник.

Речник міністерства назвав Київ “ласим шматком” для російських окупантів, але наголосив: зараз столиця добре укріплена й готова до оборони. Рівень захисту постійно вдосконалюється.

“Якщо росія колись і повернеться до питання наступу на Київ, то для цього їм треба буде зібрати величезну кількість військ. А зараз їм потрібна перемога на сході”, — вважає полковник.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі