У Міноборони озвучили сценарій РФ зі вторгнення в Україну

21 лютого 2022, 11:32 Політика
Share Button
Олексій Резніков
Водночас міністр оборони Олексій Резніков стверджує, що українські військовослужбовці готові до кожного з відомих йому сценаріїв.

Про це він сказав на брифінгу 21 лютого, який транслював “Укрінформ”.

“Ми в жодному разі не применшуємо загрозу. Її рівень реально високий. Але ми здійснюємо прогнозування всіх сценаріїв, обираючи нашу тактику поведінки”, — стверджує глава Міноборони.

За його словами, зараз РФ намагається втілити сценарій, за яким спробує буквально оточити Україну військами — від Бреста до Таганрога по суходолу, на двох морях та в анексованому Криму — і позначити активність на тимчасово окупованій частині Молдови, у Придністров’ї.

Також планується, що на тлі цього російські війська влаштують загострення на сході України. І все це буде супроводжуватися іншими засобами тиску: кібератаками, мінуваннями цивільних об’єктів, спробами влаштувати заворушення під різними приводами тощо.

“Мета цих дій — розхитати Україну зсередини, щоб змусити до капітуляції, щоб ми змінили політичний курс і відмовилися від європейської та євроатлантичної перспективи, а врешті-решт — втратили нашу з вами незалежність”, — пояснив Резніков.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі