У Міносвіти відреагували на скандальний захист Киви

27 квітня 2021, 19:04 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
У Міністерстві освіти й науки обіцяють перевірити пакет документів та власне саму дисертацію нардепа від ОПЗЖ Іллі Киви, хоча стверджують, що кандидатська робота написана відповідно до формальних вимог.

Про це повідомив заступник міністра освіти Андрій Вітренко в ефірі “Україна 24”.

“Відповідно до позиції МОН, я хочу сказати, що в цьому захисті ми бачимо прояв свободи закладів вищої освіти. В автономному закладі вищої освіти функціонувала Спеціалізована вчена рада, яка своїм рішенням визнала дисертаційну роботу шановного пана такою, що відповідає формальним вимогам, які висуваються до цих дисертаційних робіт. Але хочу сказати, що від процедури захисту і до процедури підтвердження та затвердження рішення вченої ради атестаційною комісією міністерства буде ще подоланий важкий шлях”, – сказав він.

Вітренко розповів, що наразі до Міністерства не надійшов пакет документів від Спеціалізованої вченої ради. Вони мають його надіслати впродовж певного часу.

Йому також невідомо, що під час захисту роботи доступ до аудиторії блокували “тітушки”, та й про сам захист Вітренко дізнався із ЗМІ, оскільки “щоденно в Україні відбуваються кілька десятків захистів”.

Заступник Шкарлета додав, що відповідна комісія МОН буде аналізувати документи та всю дисертацію, а потім приймати рішення щодо надання Киві звання кандидат наук із державного управління.

Нагадаємо, нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію.

Як писало Діло, Львівський викладач спалив свій диплом кандидата наук на знак протесту проти дисертації Киви.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі