У МВС України вважають, що загрози ядерної війни немає

01 травня 2022, 09:30 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Президент росії володимир путін завжди на перемовинах вдався до шантажу та погроз і таким чином домагався свого, бо йому йшли на поступки. Але війна в Україні змусила світ переглянути підхід до відносин з кремлем.

Про це заявив радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко в ефірі спільного мовлення, передає 24 канал. За його словами путінський режим звик працювати за однаковою моделлю на переговорах.

“Путінська переговорна політика має завжди однакову модель. Він завжди піднімає градус до критичного рівня і раніше супротивники йшли на компроміси та відступали. Він вважав це перемогою і рухався далі і завжди ця модель спрацьовувала, усі 20 років”,– пояснив Денисенко.

Але, за його словами, 24 лютого, коли Росія напала на Україну, вперше в політичному житті Володимира Путіна йому сказали “ні”, і відмовились відступати.

“І тому протягом останніх двох місяців він підіймав градус. Вище, ніж ядерна війна вже нічого не може бути, тому останніх 3 тижні російська влада і пропагандисти постійно це повторюють і погрожують. І несподівано весь світ перестав звертати на це увагу”, – сказав радник міністра.

Він нагадав, що напередодні була заява Пентагону про те, що вони не бачать зараз жодної ядерної загрози з боку росії. Тому можна зробити висновок, що нині мова про ядерну війну не йде.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі