У Миколаєві втікача з виправної колонії впіймали на зупинці громадського транспорту

14 січня 2021 Кримінал
Share Button
Фото - ілюстративне
Правоохоронці затримали двох засуджених, які втекли з Казанківської виправної колонії №93 на Миколаївщині.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції.

“13 січня 2021 року близько 22 години 50 хвилин, групою співробітників Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції та ДУ «Казанківська виправна колонія (№93)», на зупинці громадського транспорту «Універсам» в м. Миколаїв, затримано засудженого Ш. та близько 23 години 15 хвилин в м. Миколаїв затримано засуджено Б., які самовільно залишили дільницю соціальної реабілітації. Втікачів доставлено до ДУ «Казанківська виправна колонія (№93)», повідомлено Казанківський ВП Новобузького ВП ГУНП в Миколаївській області та викликано слідчо-оперативну групу”, – йдеться у повідомленні.

Як пише zaxid.net, обоє втікачів неодноразово засуджені. Із 2006 року 37-річного Руслана Шевченка шість разів судили за крадіжки та грабежі (у 2018-му він отримав чотири роки за крадіжку і вже відсидів половину терміну), 32-річний Сергій Бойков мав дев’ять судимостей і з 2019 року відбував у Казанківській колонії трирічний термін за підробку документів та крадіжку.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі