У Миколаївській області потяг збив молоду жінку

24 березня 2021 Життя
Share Button
Ілюстративне фото
23 березня, на перегоні Снігурівка – Івано-Кепине (Миколаївська область) машиніст поїзда застосував екстрене гальмування для попередження наїзду на жінку близько 30-ти років, яка стояла в негабариті до рухомого складу, розмовляла в навушниках по мобільному телефону та не реагувала на сигнали малої та великої гучності.

Про це повідомили у пресслужбі Укрзалізниці.

Побачивши людину, машиніст поїзда, при швидкості 45-50 км/год, подавши сигнали великої гучності, застосував екстрене гальмування. Через незначну відстань наїзд попередити не вдалося.

Жінку, мешканку смт Снігурівка з попереднім діагнозом – рвана рана м’язової тканини правої сідниці, каретою швидкої допомоги доставлено до районної лікарні смт Снігурівка.

Залізничники закликають громадян пам’ятати про важливість дотримання правил безпечного перебування на об’єктах залізниці, бути максимально уважними й обережними, а також обов’язково знімати навушники переходячи колії.

Варто зазначити, що з початку року це уже 12-й випадок травмування сторонніх осіб на об’єктах залізничної інфраструктури в межах філії.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі