У МЗС РФ прокоментували вихід місії ОБСЄ з кордону з Україною

01 жовтня 2021, 05:00 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
Російська сторона прокоментувала завершення роботи місії ОБСЄ на кордоні з Україною на пунктах пропуску Гуково і Донецьк. Вона нібито використовувалася для висунення «абсурдних вимог».

Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ Росії.

За даними відомства, місія завершила свою роботу у четвер, 30 вересня, через закінчення строку дії мандату. Найближчим часом усі співробітники ОБСЄ покинуть територію Росії.

МЗС зазначає, що розміщення місії було жестом доброї волі, який за сім років «не зустрів належного розуміння і відгуку» у київської влади та західних партнерів.

«Більше того — сама присутність спостерігачів ОБСЄ використовувалося низкою держав як привід для розпалювання конфронтації, висунення на нашу адресу все більш агресивних і абсурдних вимог. У цих умовах продовжувати мандат групи було недоцільним», — зазначили у міністерстві.

При цьому російська сторона зазначила, що «ніяких претензій до роботи групи» у неї немає. Проте претензії у свою адресу назвали «недоцільними».

Наразі у Росії розраховують, що «українська влада і західні партнери виявлять більш відповідальний підхід і перестануть перекладати на нас відповідальність за пробуксовку мирного врегулювання внутрішньоукраїнської кризи».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі