У МЗС РФ відреагували на слова німецької дипломатки про війну в Україні

27 червня 2021 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
У МЗС Росії назвали дії НАТО щодо України "нечистоплотними". Так цинічно у дипвідомстві відреагували на слова німецької дипломатки, що Альянс має проблеми з країнами, де йде війна. Отож, це головна причина, чому Україну не долучають до організації.

З такою зухвалою заявою виступила представниця дипвідомства Марія Захарова. Вона наголосила, що слова посла Німеччини в України Анки Фельдгузен “підкреслюють різницю політичного світогляду Росії від ідеології Альянсу”, пише ТААС.

У Москві стверджують, що НАТО своїми діями довело Україну “до повної втрати суверенітету та зіткнули українців один з одним”.

“Які ж натовці нечистоплотні. Власними руками, використовуючи таких же послів і міністрів закордонних справ, стимулювали на Україні майдани, довели країну до повної втрати суверенітету і стану напіврозпаду, знекровили держуправління, стравили українців один проти одного і проти власної історії”, – написала Захарова у своєму Телеграм-каналі.

Ба більше, Захарова посміла заявити, що начебто 27 червня українські війська обстріляли Горлівку і поранили цивільну мешканку.

Представниця МЗС стверджує, що, мовляв, Москва у свою політику заклала “принциповий вибір на користь миру та його підтримки”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі