У МЗС розповіли про очікування від візиту Блінкена

06 травня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Глава Держдепу США Ентоні Блінкенпід час візиту до Києва обговорить підтримку України в оборонній сфері, а також допомогу українській економіці, питання торгівлі та інвестицій і багато іншого.

Про це заступник глави МЗС України Євген Єнін розповів в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Ми розглядаємо візит як сигнал потужної підтримки з боку Сполучених Штатів у протидії російській гібридній агресії”, – заявив він.

Заступник глави МЗС зазначив, що візит держсекретаря США до України “є першим повноцінним двостороннім візитом до європейської столиці”.

“Ми розраховуємо на посилення нашої підтримки як у політичній, так і в оборонній сфері з боку нашого головного союзника з безпеки. Ми розраховуємо на подальшу підтримку США курсу реформ, а також модернізацію всіх сфер життєдіяльності, перш за все пов’язаних з національною безпекою та обороною. Але також будемо говорити й про активізацію взаємодії у сфері торгівлі та інвестицій, будемо говорити про збільшення потенціалу взаємного співробітництва в рамках міжнародних організацій, механізми технічної допомоги для української економіки”, – повідомив Єнін.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі