У МЗС розповіли, що буде, якщо РФ визнають спонсором тероризму

04 травня 2021 Політика
Share Button
Ілюстративне фото
Якщо Міжнародний суд визнає Росію спонсором тероризму, то це буде дуже сильний удар по економіці країни-агресора: з нею ніхто не захоче працювати – ніяких інвестицій, суттєво обмежиться торгівля.

Про це розповів в інтерв’ю телеканалу ДОМ заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін.

Він нагадав, що Україна перша країна, яка подала позов до Міжнародного суду ООН в рамках Міжнародної конвенції щодо боротьби з фінансуванням тероризму. Також Україна у відповідь отримала такий же позов від Росії.

Він зазначив, що українська сторона вже має важливий проміжний результат – Міжнародний суд ООН встановив юрисдикцію у цій справі. Якщо РФ визнають спонсором терористів, то будуть жорсткі санкції.

“Що ми будемо мати по фіналу? Мова йде не просто про будь-які фінансові компенсації. Ми говоримо про те, що російська сторона повинна бути визнана державою-спонсором тероризму. А з терористами, як неодноразово заявляв сам Путін, розмов не ведеться. З ними не ведеться ніякий бізнес. Вони просто не можуть отримати іноземних інвестицій, доступу до іноземних технологій, торгівля з ними обмежується. Все це буде дуже серйозно збільшувати ціну для російської держави за чинну агресію”, – розповів Єнін.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі