У МЗС відреагували на пропозицію Ердогана про посередництво між Україною і РФ

30 листопада 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Україна вітає будь-які зусилля, які можуть допомогти припинити війну та повернути контрольовані РФ території.

Глава українського Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна вітатиме будь-які зусилля, які можуть допомогти припинити війну та повернути контрольовані РФ території.

Так Кулеба прокоментував пропозиції турецького президента Реджепа Таїпа Ердогана стати посередником між Україною та Росією.

Про це пише ZN.UA.

“Це правда, що Україна та Туреччина мають чудові відносини, між президентом Ердоганом та президентом Зеленським – високий рівень довіри. Україна залишається прихильною до роботи Нормандського формату, проте ми ніколи не відмовлялися від будь-яких пропозицій чи ініціатив «добрих офіцерів», запропонованих іншими партнерами та друзями. Ми вітатимемо будь-які зусилля, які можуть допомогти нам покласти край цій війні, повернути території України, які на даний момент – під російським контролем. Ми готові працювати з такими партнерами та координувати зусилля”, – заявив Кулеба.

За його словами, з цього приводу Україна має лише одне правило. Зокрема, не повинно бути жодних угод щодо України, ухвалених без неї.

“Це “червона лінія”. Решта вітається. Ми готові говорити та обговорювати будь-які ініціативи, спрямовані на завершення цього конфлікту”, – додав глава МЗС.

Раніше президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив про готовність виступити посередником у переговорах України та РФ. Зокрема він сказав: “Наша позиція зрозуміла: ми за мир у регіоні, особливо за підхід до кримських татар. Ми багато разів обговорювали та обговорюємо такі питання з дружньою Росією, особливо з Путіним. Ми сподіваємось, що цей регіон не стане регіоном війни”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі