У МЗС відреагували на заяву Путіна про Україну як “антипод” Росії

15 травня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко наголосив, що слова президента Російської Федерації Володимира Путіна про перетворення України на «антипод» Росії демонструє нерозуміння внутрішніх процесів у нашій державі.

Про це пише Уніан.

“Розмова про перетворення України на «антипод» Росії демонструє нерозуміння внутрішніх процесів в нашій державі”, – зауважив Ніколенко.

За його словами, українці як суверенна нація самостійно визначають вектор свого розвитку, без прив‘язки до третіх сторін.

«Ні російські танки, ні провісники токсичних ідей «руського міра» не змогли і не зможуть зупинити трансформацію України на сучасну європейську демократичну державу», – наголосив речник МЗС.

Він зазначив, що Росія інвестувала значні ресурси, аби зробити цей шлях максимально складним, а Україна змушена вживати рішучих заходів у відповідь.

“Це стосується і боротьби проти дезінформації, і нейтралізації агентів зовнішнього впливу, і ліквідації осередків, які підривають структурні реформи в нашій державі”, – додав речник.

“Географію змінити не можна. Після завершення російсько-українського збройного конфлікту та деокупації територій Україні та Росії доведеться співіснувати на основі взаємної поваги та невтручання у внутрішні справи. І чим швидше керівництво РФ усвідомить цей факт, тим раніше воно зможе сконцентруватися на вирішенні першочергових проблем російського населення. На нашу думку, як раз саме цього і чекають громадяни Росії від російської влади”, – підсумував Ніколенко.

Нагадаємо, 14 травня на нараді з членами Ради безпеки РФ Путін назвав Україну антиподом Росії.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі