У “Нафтогазі” назвали вартість газу в листопаді

24 листопада 2020 Економіка
Share Button
Фото: ілюстративне
Вартість газу для виробників тепла в листопаді складе 5375,37 грн за 1 тис. куб. м.

У листопаді 2020 року оптова ціна на природний газ для виробників теплової енергії становить 5375,37 грн за 1 тис. куб. м.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нафтогазу.

“У листопаді 2020 року оптова ціна на природний газ для виробників теплової енергії, яким НАК “Нафтогаз України” поставляє газ в рамках спеціальних обов’язків (ПСО), становить 5375,37 грн за 1 тис. куб. м (без урахування ПДВ і витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами)”, – йдеться в повідомленні.

У Нафтогазі додали, що відносно тепла зима і низький попит на природний газ в Європі утримують ціну газу на хабах на рівні жовтня. Таким чином, ціна газу в рамках ПСО в листопаді практично не відрізняється від ціни ПСО в жовтні (5374,1 грн за 1 тис. куб. м).

“Нафтогаз до 1 травня 2021 року поставляє природний газ для виробників тепла, що підпадають під дію Положення про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення громадських інтересів в процесі функціонування ринку природного газу, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 19 жовтня 2018 року № 867 (зі змінами та доповненнями), та уклали відповідні договори поставки природного газу”, – йдеться в повідомленні.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі