У нас немає 5 років – потрібно діяти вже – Тарас Подвірний

Share Button
Розпочала роботу фракція політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» у Львівській обласній раді.

До її складу увійшли шестеро осіб: голова фракції Тарас Подвірний, депутатка VIII скликання, підприємиця Тетяна Бей, депутат VIII скликання Володимир Саган, економіст, професор ЛНУ ім. Івана Франка Юрій Раделицький, фахівчиня з комунікацій Анастасія Пляцок, економіст, фахівець з інвестицій Ярослав Пелиховський.

Сьогодні в обласній раді є фактична монобільшість і основним завданням фракції «ЗА МАЙБУТНЄ» є урівноваження та баланс сил у стінах Львівської обласної ради.

Суспільство чудово бачить наслідки монобільшості та «турборежиму» у Верховній раді України. Коли немає дієвої опозиції, представники влади відчувають вседозволеність та часто забувають про своє основне завдання – праця на благо людей.

Саме тому, будь-які рішення Львівської обласної ради повинні прийматись без поспіху, публічно, прозоро та обговорюватись з представниками усіх фракцій, незалежно чи це представники більшості, чи опозиції. Місцеве самоврядування це найперше про господарку, а не про політику. Тому ми закликаємо усі фракції об’єднати зусилля для покращення добробуту мешканців Львівщини, зростання її економіки, розбудови соціальної інфраструктури. У цей непевний час, таке рішення буде найкращим проявом єдності українців.

Фракція «ЗА МАЙБУТНЄ» позиціонує себе як конструктивна опозиція. Ми готові підтримати усі рішення, які матимуть позитивні наслідки для людей та Львівщини. Але ми першими станемо на захист інтересів громади, коли йтиметься про будь-які кулуарні домовленості чи договорняки, що суперечать інтересам мешканців області. Перед нами стоять складні виклики – епідемія COVID-19, економічна криза, зростання тарифів на комунальні послуги. Ми повинні показати людям результат, і для цього у нас немає п’яти років – потрібно діяти вже.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі