У НАТО закликали Росію вивести війська з України

14 червня 2021 Політика
Share Button
Ілюстративне фото
У НАТО закликали Росію вивести незаконно-розміщені війська з України, а також перестати надавати фінансову і військову підтримку збройним формуванням на Донбасі.

Про це йдеться в підсумковому документі комюніке НАТО, яке розміщено на офіційному сайті, передає УНН.

Зокрема, країни Альянсу офіційно підтверджують підтримку територіальної цілісності і суверенітету України, Грузії та Республіки Молдова в межах їх міжнародно визнаних кордонів, засуджуючи при цьому незаконну анексію Криму.

У НАТО вітають і підтримують позицію України, її дипломатичний підхід у цьому контексті і закликали Росію до конструктивної участі в процесі врегулювання конфлікту в регіонах.

Також країни Альянсу закликали Росію до повного виконання Мінських угод, зазначивши, що “Росія як країна, яка підписала Мінські угоди, несе значну відповідальність за виконання угод”.

“Ми, як і раніше, відкриті для конструктивного діалогу з Росією, якщо вона готова вести переговори з метою уникнути непорозумінь і ескалації. Ми продовжимо фокусувати наш діалог з Росією на найважливіші проблеми, з якими ми стикаємося. Конфлікт на сході України в нинішніх обставинах є основною темою в нашому порядку денному… Ми закликаємо Росію припинити розпалювати конфлікт, надаючи фінансову та військову підтримку збройним формуванням на сході України… Ми закликаємо Росію припинити нарощування військ в Україні, а також припинити обмежувати судноплавство в Чорному і Азовському морях”, – йдеться в документі.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі