У Нацполіції висловилися за легалізацію проституції

07 жовтня 2019 Кримінал
Share Button
Ігор Клименко. Фото: Макс Требухов/LB.ua
Новий глава Нацполіції Ігор Клименко вважає, що проблему проституції можна вирішити тільки на законодавчому рівні.

Таку думку він висловив у інтерв’ю LB.ua.

«Я вважаю, що, перш за все, потрібно вилучити незаконну зброю, а потім, можливо, провести аналіз усіх аргументів за і проти, вислухати експертів. Але все це – після того, як закінчаться бойові дії і не буде постійного джерела надходження нелегальної зброї, проте буде можливість належного контролю за легальною», – заявив Клименко.

Він також упевнений, що Україна не готова до легалізації легких наркотиків. «Щодо легалізації легких наркотиків, я бачив, чим закінчується прийом легких наркотиків у дітей. Вважаю, суспільство поки що до цього не готове», – вважає Ігор Клименко.

При цьому Клименко підтримує у разі внесення змін до законодавства легалізацію проституції, «тому що ми все одно цієї проблеми не позбудемося».

Нагадаємо, 25 вересня Кабмін призначив нового голову Національної поліції – генерала поліції третього рангу Ігоря Клименка.

Довідково.

Клименко Ігор Володимирович працював з жовтня 2017 року до березня 2018 року заступником голови НПУ – начальником Департаменту кадрового забезпечення НПУ. З березня 2018 року і по теперішній час працював заступником голови Національної поліції України. Генерал поліції третього рангу. Кандидат психологічних наук.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі