У Німеччині від влади вимагають надати Україні зброю

15 січня 2022, 11:17 Політика
Share Button
Фото: unsplash
Один із найвідоміших щотижневих журналів Німеччини несподівано вийшов із критикою політики німецької влади щодо України та з вимогою надання Києву зброї.

Посол України в Німеччині Андрій Мельник, який активно просуває українські наративи для німецького суспільства, висловив підтримку журналу Spiegel, який вийшов із заголовком — “До Путіна слід ставитися як до супротивника, а не до партнера!”, про це Мельник повідомив у Twitter, передає zn.ua.

“Журнал Spiegel вимагає від Німеччини — окрім запровадження економічних санкцій проти Росії — надати Україні зброю! Тільки так, на думку видання, можна запобігти вторгненню Росії в Україну”, — написав Мельник у своєму повідомленні.

Український посол подякував виданню та автору матеріалу “До Путіна слід ставитися як до супротивника, а не до парнера!” Максиміліану Поппу за підтримку України та українських ініціатив

Зауважимо, колишня канцлерка Німеччини Ангела Меркель, незважаючи на публічну риторику щодо підтримки України, була ініціатором ветування оборонних озброєнь Києву.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі