У Німеччині висловились щодо ймовірних поставок систем ПРО Україні

03 липня 2022, 05:01 Політика
Share Button
Фото: умовне
Парламентська група ХДС/ХСС у німецькому Бундестазі підтримує постачання Україні всього необхідного озброєння для захисту від російської агресії, зокрема систем протиракетної оборони.

Про це у коментарі Guildhall заявив депутат німецького Бундестагу, речник парламентської групи ХДС/ХСС з питань міжнародної політики Юрген Харт.

“Парламентська група ХДС/ХСС підтримує постачання Україні всього необхідного озброєння для завдання ударів у відповідь російської агресії на українській території та захисту її населення”, — заявив бундесдепутат.

“Це включає і системи протиракетної оборони”, — підкреслив спікер ХДС/ХСС.

Раніше в іншій парламентській групі в Бундестазі групі “Зелених” депутат Робін Вагнер заявив, що Німеччина має поставити Україні необхідне важке озброєння, включно з системами ПРО, для звільнення окупованих територій, а також акваторії Чорного моря.

Раніше речник Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат пояснив, чому системи протиракетної оборони є “вкрай необхідними” Україні.

“Наша протиповітряна оборона є протиповітярною, а не протиракетною. Протиракетна оборона – це більш потужніші, сучасніші системи. Швидші ракети. Тобто для розуміння – ракета повинна збити ракету. Тактико-технічні характеристики мають бути вищими за цю ракету, яка летить на ураження наземної цілі. Власне це системи ПРО, які сьогодні є в Польщі, Румунії і які Росія дуже не хотіла бачити близько біля себе. Вони можуть збивати саме крилаті, балістичні ракети. Нам таке озброєння було би не просто корисним, воно нам вкрай необхідне”, – розповів він в ефірі національного телемарафону.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі