У ОП повідомили про запуск нових авіарейсів між українськими містами

16 квітня 2021 Економіка, Життя
Share Button
Ілюстративне фото
Заступник керівника Офісу Президента, координатор президентської програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко повідомив, що у червні українська авіакомпанія WINDROSE Airlines ("Роза вітрів") запускає регулярні авіарейси ще до трьох міст: Київ-Ужгород-Київ, Київ-Чернівці-Київ та Київ-Кривий Ріг-Київ.

Зараз WINDROSE здійснює рейси до Києва, Львова, Івано-Франківська, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Одеси, Херсона і Миколаєва, пише dsnews.

Як заявив Тимошенко, наприкінці минулого року Кабінет міністрів затвердив Перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів до 2023 року, у якому значиться реконструкція низки регіональних аеропортів.

“У найближчі роки у рамках президентської програми “Велике будівництво” ми плануємо відновити 16 регіональних аеропортів. І якраз цими днями ми отримали черговий потужний сигнал, який вказує, що ми рухаємося у правильному напрямку”, — сказав він.

Нові рейси заплановані тричі на тиждень до Ужгорода та Чернівців, а до Кривого Рогу літаки будуть літати чотири рази на тиждень.

Перельоти будуть здійснюватися на нових комфортних літаках ATR-72-600, призначених саме для регіональних перевезень.

Тимошенко підкреслив, що відкриттям регулярних рейсів влада популяризує серед українців звичку користуватися внутрішніми авіаперевезеннями, а для перевізників створює комфортні умови для роботи.

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко заявив, що реконструкцію Міжнародного аеропорту в Кривому Розі, яка є частиною програми Президента “Велике будівництво”, буде здійснено коштом державного, місцевого бюджетів та інвесторів. Разом з тим уже з літа повітряні ворота міста зможуть приймати регулярні рейси авіакомпанії WINDROSE airlines.

“Літаки прямуватимуть до аеропорту “Бориспіль”. Звідти пасажири зможуть продовжити подорож до інших українських міст. Фактично аеропорт обслуговуватиме потреби 600-тисячного міста і двох великих областей – Дніпропетровської та Кіровоградської. Ці рейси вдихнуть нове життя у сам аеропорт і весь регіон”, — вважає Резніченко.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі