У парках Львова розвісили 90 годівниць

10 грудня 2020 Львів
Share Button
Фото: ЛОДА
У Львові та у районах області відбулась загальнодержавна акція «Нагодуй птахів взимку».

Про це повідомили у ЛОДА.

Школярі, студенти, представниками органів влади, ЗМІ та громадськості розвішували годівниці у паркових зонах та скверах міст, населених пунктів, на території шкіл та дошкільних навчальних закладах.

Організатори – Державне агентство лісових ресурсів України за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

8 грудня, у Всесвітній день клімату, у Львові розвішали годівниці, виготовлені державними лісогосподарськими підприємствами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.  Годівниці розмістили, зокрема, у парку «Високий Замок», парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Стрийський парк», Регіональному ландшафтному парк «Знесіння».

Розвісили годівнички і у інших найбільших парках міста – у Скнилівському, парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького, парку імені Івана Франка, Левандівському парку.

За словами організаторів, навчальні заклади також долучились до акції із допомоги птахам взимку. Відтепер на пернатих чекають годівнички з їжею у паркових зонах Національного лісотехнічного університету України,  Технологічного коледжу НЛТУ України, Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського, Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Ґжицького, Державного ліцею імені Героїв Крут, у ботанічному саду Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, у паркових зонах шкіл та дошкільних навчальних закладів.Годівнички також розвісили біля Церкви Положення Пояса Пресвятої Богородиці, Храму Всіх Святих Українського Народу та Церква Різдва Пресвятої Богородиці, на території Львівського геріатричного пансіонату.

Як зазначають у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА, акція не лише допомагає птахам, а й сприяє підвищенню екологічної свідомості.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі