У партії “За майбутнє” прокоментували відставку Степанова

17 травня 2021 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
У п’ятницю, 14 травня, до Верховної Ради України надійшло подання Прем’єр-міністра України про відставку Міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Як повідомив у коментарі «Діло» співголова депутатської групи «Партія «За майбутнє» Тарас Батенко, їхня група буде підтримували відставку, адже ще минулого року партія ініціювала збір підписів громадян за відставку Степанова.

«Наша депутатська група «Партія «За майбутнє» підтримує рішення про відставку Степанова з посади міністра охорони здоров’я. Нагадаю, що саме з ініціативи нашої партії восени минулого року було зібрано понад півмільйона підписів громадян за відставку. Понад півроку знадобилось керівництву держави, щоб також зрозуміти неефективність Степанова на посаді. Мова йде про повністю провалену вакцинацію – найнижчі темпи у Європі. Зірвані терміни поставок вакцин, постійні скандали з постачальниками та обґрунтовані підозри у зловживанні», – наголосив нардеп.

За словами Тараса Батенка, поки що чинний міністр охорони здоров’я  постійно прикривався лікарями та піарився, однак жодним чином не доклався до подолання наслідків пандемії COVID-19.

Нагадаємо, що Максима Степанова призначили на посаду міністра охорони здоров’я 30 березня 2020 року, на початку пандемії коронавірусу.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі