У партії “За майбутнє” прокоментували закон про олігархів

09 червня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Законопроєкт про олігархів в разі ухвалення в нинішньому вигляді не матиме ніяких наслідків для осіб, проти яких він ніби-то спрямований, переконаний юрист за освітою, народний депутат України, член депутатської групи «Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» Дмитро Лубінець. 

Як зазначив народний депутат в ефірі 5-го каналу, у влади й сьогодні є всі можливості з монопольним впливом осіб чи компаній на тих чи інших ринках. А ініціювання законопроекту більше нагадує процес, який буде дуже подобатись людям, але який не матиме кінечної цілі.

Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» неодноразово зверталася до влади з ініціативами щодо боротьби з монополіями. Які, зокрема, завдяки грабіжницьким тарифам отримують надприбутки. Втім, заклики не знайшли відгуку. Що зайвий раз підтверджує: нинішня «боротьба» з олігархами  більше нагадує банальну піар-акцію.

У влади сьогодні є усі інструменти для боротьби з монополіями. А законопроєкт про боротьбу з олігархами більше нагадує процес, заради процесу.

Як зазначив, виступаючи в ефірі 5-го каналу Дмитро Лубінець юридичних наслідків ухвалення законопроекту не матиме.

«Конкретно цей закон – це процес заради процесу без конкретного результату.  І чим довше це буде процес, тим краще для людей, які його ініціювали. Бо насправді чим довше хтось буде боротись проти олігархів, тим вище будуть рейтинги. Тим довше не будуть звертати увагу на зростання тарифів.

Ключове запитання: чи потрібно воювати з людьми які мають монопольний статус на ринку? Так!  Як прописано в законі! Що мають шалений вплив на політичні партії? Безумовно потрібно!.. Але на даний час у нас є державні органи, створені для того, щоб воювати з монополіями – Антимонопольний комітет. Якої реформи не вистачає? Людину призначили? Орган є? Він фінансується? Закон є? У них все є! Вони можуть накладати величезні мільярдні штрафи!», – зазначив Дмитро Лубінець.

Народний депутат підкреслив, що через ухвалення подібних, недоопрацьованих, законів держава Україні програє справи в Українських судах та ЕСПЧ.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі