У партії «За майбутнє» заявили про спробу фальсифікації виборів до Львівської обласної ради

28 жовтня 2020 Львів, Політика
Share Button
Ілюстративне фото
Львівська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» заявила, що дві, неназвані, політичні сили намагаються сфальсифікувати результат виборів до Львівської обласної ради, щоб не допустити проходження партії у Львівську обласну раду.

Про це йдеться в заяві політсили у Facebook.

«За інформацією, якою володіє партія «ЗА МАЙБУТНЄ» дві політичні партії, яким вочевидь здався замалим їхній результат, вирішили «дотягнути» його за рахунок інших політичних сил. І сьогодні ці політики, замість нарешті завершити виборчий процес, намагаються перевести його в незаконну площину та чинять тиск на голову ТВК та рядових членів комісій, аби переписати результати виборів.

Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» наголошує, що ми маємо 100% протоколів з мокрими печатками, де офіційно зафіксований результат нашої команди на Львівщині. Ми відстоюватимемо кожен голос і не допустимо жодних махінацій та крадіжок», – йдеться у заяві.

У партії висунули ультиматум: якщо незаконні дії не припиняться о 15:00 на прес-конференції у Львові буде оголошено поіменний список усіх учасників цього процесу.

Нагадаємо, за фальсифікацію виборчого процесу в Україні передбачена відповідальність за 158 статтею Кримінального Кодексу: позбавлення волі на строк від семи до десяти років .

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі