У ПАРЄ заявили, що Росію необхідно видворити з Ради Європи

28 вересня 2021, 09:30 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Поведінка РФ жодним чином не може відповідати цінностям та принципам, на яких будується організація.

Про це під час виступу в Страсбурзі під час сесії Парламентської асамблеї Ради Європи сказав віцепрезидент ПАРЄ, народний депутат від “Слуги народу” Олександр Мережко, передає Укрінформ.

“РФ відкрито заявляє, що у неї немає ніякого наміру здійснювати резолюції по ситуації в Криму. Навпаки, РФ використовує свою машину масової пропаганди, щоб створити ілюзію добробуту в Криму… Поведінка РФ жодним чином не може відповідати цінностям та принципам, на яких будується наша організація. Висновок дуже простий – РФ потрібно видворити з Ради Європи”, – заявив він.

При цьому Мережко наголосив, що ситуація з правами людини суттєво погіршилася у РФ і на окупованих Росією територіях. Зокрема, було затримано кримських татар та активістів, деякі з них стали об’єктами катувань.

Своєю чергою голова комітету Держдуми Росії з міжнародних справ Леонід Слуцький через відеозв’язок заявив, що “це все абсолютна брехня”. Він також висловив обурення, що російська делегація не може бути присутньою на осінній сесії Парламентської асамблеї Ради Європи через “вакцинні” обмеження.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі