У Пентагоні підтвердили, що злите у мережу відео з НЛО ㅡ справжнє

19 квітня 2021, 03:00 Світ
Share Button
Фото із відкритих джерел
Міністерство оборони США підтвердило, що фото та відео 2019 року, на яких зафіксували "невизначений летючий об'єкт" (НЛО) ㅡ справжні.

Про це повідомляє телерадіокомпанія CNN.

На одному з відео, яке опублікував режисер-документаліст Джеремі Корбелла (Jeremy Corbell), відображений об’єкт трикутної форми, який летить і випускає пульсуюче світло.

За словами представника Міністерства оборони США Сьюзан Гоф (Susan Gough) відео, а також зображення інших аномальних атмосферних явищ дійсно були зроблені військовослужбовцями ВМС.

Окрім того, вона підтвердила, що працівники ВМС сфотографували також три невстановлені летючі об’єкти: один у формі “кулі”, один ㅡ у формі “жолудя” та ще один, який описують як “металевий аеростат”.

Гоф додала, що Пентагон не буде публічно обговорювати подробиці того, що відбувається на відео “для забезпечення безпеки операцій і щоб уникнути розкриття інформації, яка може бути корисною для потенційних супротивників”.

Вона також зазначила, що спеціальний підрозділ Міноборони США, який вивчає НЛО, вже включив ці випадки до своїх поточних експертиз.

Варто відзначити, що члени Конгресу і представники Пентагону вже давно стурбовані появою невпізнаних об’єктів, що пролітають над військовими базами США.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі