У Пентагоні розкрили деталі візиту міністра оборони США до України

16 жовтня 2021 Політика
Share Button
Ллойд Остін, фото із відкритих джерел
Міністр оборони США Ллойд Остін під час візиту до України наступного тижня зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським та міністром оборони Андрієм Тараном.

Про це повідомляється на сайті Міноборони США.

Американське оборонне відомство наголошує, що Ллойд Остін в ході зустрічей підтвердить непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

Під час зустрічі сторони обговорять прогрес Києва у впровадженні тих реформ в системі оборони, які необхідні для просування євроатлантичних прагнень України, а також регіонального співробітництва між союзниками та партнерами в чорноморському регіоні.

“Міністерство оборони США неухильно підтримує європейських союзників та партнерів перед лицем дестабілізуючих дій Росії у критично важливому регіоні Чорного моря, і міністр оборони очікує зустрічі з колегами та іншими високопосадовцями, щоб підтвердити відданість США безпечній, стабільній, та заможній Європі”, – зазначили у відомстві.

Під час своєї робочої поїздки до Європи, міністр оборони США Ллойд Остін зустрінеться не лише з українськими високопосадовцями. На порядку денному також його офіційні візити до Грузії та Румунії. А в Бельгії у міністра запланована зустріч з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі