У Пентагоні розповіли, за рахунок яких факторів Росія просувається на Донбасі

28 травня 2022, 05:00
Share Button
Фото: штаб ООС/ілюстративне
Цьому сприяє кілька факторів.

Недавні успіхи Росії на Донбасі пов’язані з тим, що російські війська наступають на меншій території, а також географії місцевості.

Як повідомляє “Європейська правда“, про це на брифінгу у п’ятницю повідомив речник Пентагону Джон Кірбі.

Він нагадав, що наступ російських військ на Київ завершився провалом через логістичні проблеми, внаслідок яких колона техніки була розтягнута на десятки кілометрів далеко від джерел забезпечення.

“Донбас – це інша територія. Вона більш рівна, більш відкрита, багато полів, малі міста та села. І оскільки він на сході України, то ближче до кордонів Росії та їхніх ланцюгів поставок та ресурсів. Вони тепер обережніше просуваються, щоб не зайти надто далеко”, – додав Кірбі.

Представник американського Міноборони додав, що поступ РФ на Донбасі обмежується тим, що війська не хочуть відірватися від ланцюгів поставок.

“Відчасти це пов’язано з географією – близькістю до Росії та особливостями території. Але ще одна причина, чому вони лише поступово просуваються – звичайно, не лише через український опір, а й тому, що вони не хочуть відійти надто далеко від ланцюгів постачання” , – зазначив він.

У той же час, у Пентагоні вважають, що Росії не вдалося повністю впоратися з проблемами при наступі – управлінням, забезпеченням інтеграцією наземних та повітряних операцій.

“Вони ніяк не змогли опанувати їх”, – підсумував Кірбі.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі