У Польщі українка стала помічницею депутата Сейму

15 січня 2022, 10:34 Світ
Share Button
Фото: фейсбук Гжегожа Русецького
Тепер Леся Веретельник займатиметься питаннями української громади.

Українка Леся Веретельник стала помічницею депутата Сейму Гжегожа Русецького з міста Лешно Великопольського воєводства. Про це пише leszno naszemiasto.

У Лешно проживає понад дві тисячі українців. Це велика кількість для такого міста, тому робочих обов’язків у новообраної помічниці буде більше ніж достатньо.

Леся Веретельник родом із міста Солониця, що на Полтавщині. В Україні жінка закінчила Національний медичний університет в Харкові. За освітою вона педіатр, але за фахом не працює. До Польщі українка переїхала три роки тому. Разом з нею емігрувала її сім’я – чоловік та двоє дітей.

З місцевим депутатом та членом Громадянської коаліції Гжегожем Русецьким Леся Веретельник познайомилася з власної ініціативи: вона звернулася до політика з проханням підтримати українців у польському місті. Тоді депутат запропонував активній жінці стати його помічницею з соціальних питань, адже вона за три роки познайомилася з багатьма місцевими українцями й добре вивчила їхні проблеми. На пропозицію українка погодилася з бажання допомогти громаді, яка проживає в Лешно та околицях міста. Зокрема, тепер Леся сприятиме інтеграції мігрантів з України.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі