У Польщі українці загрожує 8 років тюрми за порушення самоізоляції

19 червня 2020, 19:47 Життя, Кримінал
Share Button
Фото ілюстративне
Жінка заразилася коронавірусів і відправилася без маски і рукавичок за покупками.

У Польщі, де серед десятків тисяч заражених на коронавірусом виявилися й українці, одній з громадянок нашої країни загрожує тривалий тюремний строк після того, як вона сходила за покупками.

Як повідомили в прес-службі польської поліції, минулої неділі, 14 червня, 32-річна жінка під час самоізоляції в місті Сохачев в Мазовецькому воєводстві отримала позитивні результати аналізу на COVID-19. Про це пише Сьогодні.

Незважаючи на це, вже через два дні вона пішла за покупками, порушивши правила самоізоляції. Про це повідомили в поліцію, співробітники якої з’явилися до будинку українки.

Жінка не стала заперечувати те, що вона порушила закон. Пізніше вона також зізналася, що під час перебування в магазині вона не користувалася рукавичками, а також не прикривала ніс, рот, і розплатилася за покупки готівкою.

У зв’язку з цим 17 червня Сохачівська районна прокуратура пред’явила їй звинувачення в створенні загрози інфікування інших людей коронавірусом, за що їй загрожує до восьми років позбавлення волі.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі