У Польщі водій авто вилетів на тротуар та збив пару з України

18 листопада 2021, 22:38 Світ
Share Button
Фото: Marta Woźniak
Постраждалі українці кілька днів пробули у варшавській лікарні й поїхали доліковуватися в Україну.

У столиці Польщі Варшаві внаслідок ДТП постраждали двоє українців. Хлопець із дівчиною прогулювалися вечірнім містом, коли в них на шаленій швидкості влетіло авто. Врятували пару від смерті огороджувальні стовпи. Про це ТСН розповів батько постраждалого 23-річного українця Валерій.

За його словами, син із подругою поїхали до Польщі провідати друзів. У Варшаві в перший же день 5 листопада вони йшли тротуаром біля Банкової прощі поряд із кінотеатром Миранув, коли 33-річний водій автомобіля Mercedes на шаленій швидкості вилетів на тротуар, збив огороджувальні стовпці й влетів у них.

Надавати першу допомогу постраждалим заходилися очевидці. Вони викликали швидку і рятувальників.

“У сина зламані пальці на руці, зламані 5 ребер, тріщини у поперековому відділі. У дівчини забиття коліна, зламані пальці на руці. Її по дотичній авто пройшло, а син “піймав” його так, що від удару він відлетів і впав на спину. У нього такі синці на спині, що страшно дивитися”, — розповідає Валерій.

Батько поскаржився на медичну систему в Польщі. За його словами, коли молодих людей доправили до лікарні, вони кілька годин перебували у коридорі, де розміщують безпритульних. Медичну допомогу українцям не надавали кілька годин.

“Лікарня, куди їх ушпиталили, жахлива. Діти понад 10 годин просиділи, поки на них звернули увагу. Потім таки наклали гіпс, і на тому все. До них у польській лікарні фактично 3 дні ніхто не підходив. Дівчина приїхала і розповідає, що перед накладанням гіпсу їй навіть не промили руку, а так і загіпсували зверху на бруд і на кров. Я, чесно кажучи, не очікував такого від європейської медицини”, — говорить батько хлопця.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі