У Польщі збирають гроші на кремацію тіла українця, який помер напередодні Різдва

12 січня 2021 Життя, Світ
Share Button
Ілюстративне фото
Українець помер на роботі в Польщі.

Як пoвідoмляє Yavp.pl, на сайті zrzutka.pl організовано збір коштів на кремацію тіла чоловіка. Загалом треба назбирати орієнтовно 3 150 злотих.

61-річний громадянин України, уродженець Київщини, раптово помер 21 грудня 2020 року у місті Ліпно (Куявсько-Поморське воєводство), де він працював. У чоловіка залишилася дружина та 9-річна донька. Родина немає коштів на транспортування тіла в Україну, тому всі витрати, пов’язані з цим, візьме на себе фірма Funeralia, яка спеціалізується на міжнародних ритуальних послугах.

Збір коштів триває виключно на послуги з кремації тіла померлого в Польщі (труна, одяг, послуги моргу). Окрім сайту zrzutka.pl, є також картковий рахунок Приватбанку, куди можна перераховувати пожертвування.

“Родина померлого земляка таких грошей не має. Пан Олег Мілінський робить ритуальні послуги в Польщі коштом Funeralia Олег Мілінський – Міжнародні ритуальні послуги. Тому ми оголошуємо збірку грошей лише на покриття витрат пана Олега з послуг кремації. 4627 0557 7022 8046, Олег Мілінський, ПриватБанк. Звичайно, Олег відзвітує перед громадою про зібрані кошти”, – йдеться в повідомленні.

21/12/2020 в Польщі в місті Ліпно раптово помер наш земляк з Київщини Іван Ляховчак, 1959 року народження 😢🙏
Вдома…

Опубліковано Книга пам”яті спочилих за кордоном Понеділок, 11 січня 2021 р.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі