У польському аеропорту львів’янину дозволили самостійно обрати покарання за порушення

11 вересня 2021 Світ, Трафунки
Share Button
CentralJets
Мешканець Львова прилетів у аеропорт Познані, де його затримали правоохоронці. 32-річний громадянин України раніше отримав штраф за порушення податкового кодексу, однак забув його вчасно сплатити.

Працівники Надоджанського відділу прикордонної служби нагадали чоловіку, що з часу його минулих відвідин Польщі він заборгував державі чималу суму коштів. Правоохоронці запропонували українцю обрати для себе покарання – сплатити штраф разом з пенею на місці, або ж анулювати його, відсидівши 5 днів у слідчому ізоляторі, повідомляє inpoland.net.pl.

Українець погодився сплатити непогашений штраф на місці. Сума, разом з пенею за протермінування оплати, становила 650 злотих. Після цього львів’янина відпустили.

“Як встановили співробітники прикордонної служби під час перевірки документів, 32-річний українець не сплатив штраф, виписаний раніше за порушення положень кримінально-податкового кодексу Польщі”, – повідомив прессекретар Надоджанського відділу прикордонної служби.

Штрафи за порушення у Польщі необхідно сплачувати протягом 7 днів від моменту їх отримання. Ті, хто погашають заборгованість невчасно, згодом потерпають від серйозніших наслідків.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі