У польських Татрах вилітали гелікоптером за українкою, що застрягла в горах

29 грудня 2021, 10:40 Світ
Share Button
Ілюстративне фото
Випадок стався ще 26 грудня. Жінка пішла по маршруту уздовж словацького кордону в районі двохтисячника Каспрів верх, та застрягла біля вершини Горишкова Чуба. 

Польським рятувальникам довелося піднімати гелікоптер для допомоги українці, яка без належної підготовки піднялася високо в гори і потім не змогла ні рухатись далі, ні повернутися.

Про це повідомляє RMF24.

Зазначається, що її одяг був відповідним для гірськолижного спорту, але не зимового сходження в гори. У неї не було ні спеціального взуття, ні “кішок”, щоб пересуватися по скрижанілому схилу, ні льодоруба.

“На певному етапі туристка зрозуміла, що не може ні просуватися вперед, ні безпечно повернутись назад по своїх слідах. З обох боків від неї були стрімкі урвища і необережним кроком можна було спровокувати лавину і разом з нею зірватися зі стежки”, – йдеться в повідомленні.

За словами рятувальників, єдине, що було однозначно правильним у спорядженні української туристки – її яскраво-рожева куртка, яку добре можна було бачити здалеку і яка допомогла швидко знайти її.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі