У Полтаві відкрили пам’ятну дошку Євгену Коновальцю

10 грудня 2020 Культура, Фото
Share Button
Фото: Олег Пустовгар
З нагоди сторіччя з часу створення УВО на фасаді школи 34 відкрили інформаційну пам'ятну дошку командиру корпусу Українських січових стрільців Армії УНР, засновнику УВО і першому голові ОУН Євгену Коновальцю.

Про це повідомив працівник Українського інституту національної пам’яті Олег Пустовгар на своїй сторінці у Фейсбук.

Сама школа розташована по бульвару Євгена Коновальця, тому це стало символічною подією у місті. Пам’ятну дошку відкрили за участю курсантів Полтавського військового коледжу, вчителів школи, діячів ОУН, співробітників облвійськкомату урочисто Українських січових стрільців Армії УНР, засновнику УВО і першому голові ОУН Євгену Коновальцю. Анотаційна дошка пояснює на честь кого названо бульвар.

“Велика шана і подяка голові історико-краєзнавчого клубу ім.Федора Борківського при міській центральній бібліотеці і діячці ОУН  Ніна Кирпотіна, яка всебічно підтримала ініціативу Північно-східного відділу Інституту нацпам’яті, взявши на себе ношу організації збору коштів, виготовлення і церемонії відкриття. А ще всім, хто пожертвував кошти на добру справу! До уваги вати: дошка має антивандальний захист, вгорі над нею відеокамера, так що …навіть не мрійте. Подію висвітлювали три полтавські телеканали, тож подробиці у репортажах. Слава Україні!” – пише Олег Пустовгар.

Фото: Олег Пустовгар

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі