У Полтавській області двоє школярок порізали собі зап’ястя

26 лютого 2021 Трафунки
Share Button
Ілюстративне фото
Двоє школярок в одному із сіл Полтавської області порізали собі зап’ястя. Неповнолітніх дівчат знайшли у стресовому стані біля школи. Їхньому життю нині нічого не загрожує.

Про це повідомляє поліція Полтавської області.

Інформація про інцидент надійшла до поліції вчора, 25 лютого, від медичних працівників. Дівчата – із однієї з сіл Шишацької громади.

Попередньо відомо, що двох 14-річних дівчат виявили біля навчального закладу. Вони перебували у стресовому стані з порізами на зап’ястях.

Ученицям восьмого класу надали оперативну медичну допомогу. На щастя, загроза для їхньому життя минула і дівчата наразі у задовільному стані.

Своєю чергою, правоохоронці встановлюють причини та умови, що спонукали школярок до подібного кроку.

“Наразі поліція вивчає причини та умови, що спонукали учениць 8-го класу до заподіяння шкоди власному здоров’ю. За результатами перевірки ми будемо приймати відповідні правові рішення”, – сказав начальник Миргородського районного відділу поліції Андрій Тюков.

У поліції вчергове звернулися до батьків і вчителів із закликом більше часу приділяти дітям і бути толерантнішими. Правоохоронці зауважили, що подібні дії підлітків найчастіше є прагненням звернути на себе увагу, змінити стосунки, отримати допомогу, є протестом проти конкретної ситуації тощо.

“Ця ситуація – привід для серйозних роздумів над проблемами батьків і дітей, дітей та педагогів, а також міжособистісних стосунків в учнівському колективі. Дорослим слід серйозно ставитися до почуттів, настроїв та прагнень дітей. Толерантно сприймати сучасні тенденції у молодіжному спілкуванні, поважати право дітей на власну думку та вільний вибір, підтримувати з дітьми постійний зв’язок, виявляти цікавість до їхнього життя (зокрема, до інтересів та кола спілкування)”, – зазначили у поліції.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі